.

Zásielkovňa

 

Čo je Zásielkovňa?

Zásielkovňa je miesto, na ktorom si môžete vyzdvihnúť svoj objednaný tovar. Môže sa to nachádzať v rôznych obchodoch alebo firmách, nižšie nájdete spísané všetky odberné miesta. Je na Vás, kedy a kde si zásielku chcete vyzdvihnúť. Zásielkovne sa nachádzajú po celom Slovensku, pri objednávaní si len stačí vybrať, ktorá je pre Vás najbližšie. 

 

Aký čas mám na vyzdvihnutie svojej zásielky?

Na vyzdvihnutie svojho tovaru máte vždy 7 dní

 

Ako sa dozviem, že je moja zásielka na mieste k vyzdvihnutiu?

Najprv Vám príde e-mail, že sme vložili Vašu zásielku do online systému Zásielkovne. V e-maili nájdete aj link na sledovanie svojej zásielky, takže môžete vždy vidieť, kde sa momentálne nachádza. Akonáhle je zásielka pripravená na Vašom odbernom mieste, príde Vám e-mail a SMS. Tu obdržíte heslo pre vyzdvihnutie svojej zásielky, ktoré len nadiktujete obsluhe na zvolenom výdajnom mieste. 

 

Ako a kde za tovar zaplatím?

Za tovar môžete zaplatiť na Dedolese vopred bankovým prevodom alebo kartou, ďalším spôsobom je platba na dobierku priamo v Zásielkovni. Pokiaľ si vyberiete možnosť platby na dobierku v Zásielkovni, majte prosím pri prevzatí tovaru pripravenú vždy hotovosť. Na výdajných miestach už nie je možné platiť kartou.

 

Kde Zásielkovňu nájdem? 

Vaša e-mailová adresa a osobné údaje sú u nás v bezpečí. Prečítajte si naše podmienky spracovania osobných údajov